Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn je naše největší lyžařské středisko. Nabízí 25 km sjezdovek (15% černých, 35% červených) a kromě vleků i 5 sedačkových lanovek. Permanentka skiareálu Špindlerův Mlýn platí na všech vlecích a lanovkách v této lokalitě. Na Mísečkách, Labské, Stohu, Davidovkách a u Horalu a Harmony si můžete koupit i levnější místní permanentku. Areál Medvědín-Horní Mísečky spojuje se Svatým Petrem-Hromovkou skibus. Večerní lyžování probíhá na Hromovce.

Světový pohár
Špindlerův Mlýn je tradičním pořadatelem významných lyžařských závodů. Ve Svatém Petru jezdí ženy i Světový pohár v alpském lyžování. Světový pohár ve snowboardu má poslední dobou zastávku ve Špindlu pravidelně.

Svatý Petr - Hromovka
Svatý Petr ve Špindlerově mlýně je středisko s kapacitou přes 9000 osob za hodinu. 3 lanovky a 5 vleků vyvážejí lyžaře na Pláně a na sjezdovku Hromovka. Kvalitní sjezdovky ve Svatém Petru pravidelně hostí i významné sportovní události včetně světového poháru.

Medvědín - Horní Mísečky
Lanovka Medvědín a přilehlé sjezdovky spojují Špindlerův Mlýn a Horní Mísečky. Na Horních Mísečkách jsou výborné podmínky i pro běžecké lyžování. Příjezd na Horní Mísečky je z Jilemnice po silnici přes Vítkovice.

Ceník
Ve skiareálu Špindlerův Mlýn jsou flexibilní ceny. Mají návštěvníky motivovat k nákupu skipasu online, a s předstihem. Celkově ceny patří k nejvyšším v ČR, ale ve Špindl. Mlýně je i největší systém slev. Je tady možnost koupit si místní permanentku na Mísečkách, Labské, Stohu, Davidovkách a u Horalu i Harmony. Slevy mají senioři i junioři do 18 let. Rodiče střídající se u dětí mohou využít přenosný rodičovský skipas.

Po lyžování
Špindlerův Mlýn je opravdovým turistickým centrem, takže i nabídka jiné zábavy než je lyžování je bohatá a stále se rozšiřuje. Sáňkařská dráha, bobová dráha, snowtubing, kino, aquapark ...

Odkazy
www.skiareal.cz - skiareál Špindlerův Mlýn

mestospindleruvmlyn.cz - město Špindlerův Mlýn
aquaparkspindl.cz - Aquapark
bobovka.cz - Bobová dráha