Krkonoše

Krkonoše - nejznámější čeké hory s největším českým lyžařským střediskem Špindlerův Mlýn a nejvyšší horou ČR Snežkou.

Špindlerův Mlýn
Dva velké skiareály Svatý Petr a Medvědín, 26 km sjezdovek, 5 sedačkových lanovek, bobová dráha, sáňkařská dráha, aquapark. Ve skiareálu Špindlerův Mlýn jsou flexibilní ceny. Mají návštěvníky motivovat k nákupu skipasu online, a s předstihem.
Odkazy: www.skiareal.cz, mestospindleruvmlyn.cz

... více info o středisku Špindlerův Mlýn

Skiresort Černá hora - Pec
44 km sjezdovek, 8 lanovek a 33 vleků. Do SkiResortu patří Černá hora - Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Velká Úpa, Černý Důl a Svoboda nad Úpou. Mezi skiareály jezdí skibusy, z Černé hory do Pece se dá přejet na lyžích.

Pec pod Sněžkou
14 km sjezdovek, 2 lanovky a 13 vleků. Skiareál je výborně propojen, dá se projet na lyžích. Pec je také výchozím místem výstupu (nebo výjezdu lanovkou) na Sněžku.
Odkazy: www.skiresort.cz, pecpodsnezkou.cz

Černá hora - Jánské Lázně
Přepravní kapacita střediska je více než 11.000 osob. Na Černé hoře jsou nejdelší sjezdovky ve východních Krkonoších, osmimístnou kabinovou lanovku doplňují 2 sedačky a 9 vleků.
Odkazy: www.skiresort.cz, www.janske-lazne.cz

... více info o SkiResortu Černá hora - Pec

Harrachov
Informace o lyžování v Harrachově najdete na webových stránkách Skiareal.com, Harrachov.cz a mesto-harrachov.cz.

Rokytnice - Skiregion.cz
Střediska na rozhraní Krkonoš a Jizerských hor vytvořila lyžařskou oblast Skiregion. S jedním skipasem tak můžete lyžovat ve skiareálech Rokytnice nad Jizerou, Paseky nad Jizerou, Rejdice a Příchovice.
Odkazy: Skiregion.cz, Skiareál Rokytnice, Rokytnice nad Jizerou